Adresa: 26050 Kay Ave. Hayward, CA 94545
   
Telefon: (510)-780-9627
   
Email: all@casaromana.org
   
 
 
  Despre Noi   Evenimente   Membri   A.R.S.I.P.   Biserica
 
 
 
 
  Administrator al Casei Române este domnul Traian Cipleu, administrator@casaromana.org telefon (510) 780-9627. Domnul Traian Cipleu se ocupa de inchirierea salii mari a Casei Române reservations@casaromana.org . Sala Casei Române cu o capacitate de 150 persoane poate fi inchiriata pentru sarbatorirea evenimentelor personale (zile de nastere, nunti, botezuri etc). Puteti adresa orice intrebare membrilor Consiliului de Administratie (Board of Directors) al Casei Române all@casaromana.org .
Adresa Casei Române unde va puteti adresa in scris si unde puteti as trimiteti donatii, este:
26050 KAY AVE, HAYWARD, CA 94545.
 
     
 
Consiliul de Administratie
Mariana Cismas (408) 867-0203 octavia.cismas@casaromana.org
Teodor Ciupitu (650) 595-5689 teddy.ciupitu@casaromana.org
Ioan Dumitriu (925) 336-7844 colo.dumitriu@casaromana.org
Andrei Popovici (650) 854-5620 andrei.popovici@casaromana.org
Maria Tanase (408) 996-1909 maria.tanase@casaromana.org
Horia Toma (650) 962-9309 horia.toma@casaromana.org
Radu Toma (650) 289-9012 radu.toma@casaromana.org
Gloria Marcu   gloria.marcu@casaromana.org
 
 
 
Consiliul de Conducere
Mariana Cismas Presedinte (408) 867-0203 president@casaromana.org
Ioan Dumitriu Vicepresedinte (925) 336-7844 events@casaromana.org
Andrei Popovici Secretar (650) 854-5620 secretary@casaromana.org
Laura Toma Director Cultural   laura.toma@casaromana.org
Maria Tanase Casier (408) 996-1909 treasurer@casaromana.org
       
       
Corina Rusu Bibliotecar   corinarusu@yahoo.com
Dorin Rusu Bibliotecar   dorinrusu@yahoo.com
 
 
 

Regulamentul de functionare

 
  Regulamentul pentru Conflict de Interes  
     
     
COPYRIGHT © 2013. ALL RIGHTS RESERVED.